Hedvábné koberce – skutečný skvost vašeho bydlení

hedvábné koberce
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Zařizujete nové bydlení a vždycky jste ve svém interiéru tíhli spíše ke klasice a rustikálním prvkům? Nebo máte naopak moderní design a chtěli byste ho doplnit něčím skutečně luxusním? V obou případech je pravý čas prozkoumat aktuální nabídku orientálních koberců, zejména těch hedvábných, které dodají výjimečnost jakémukoliv pokoji.

V čem spočívá kvalita hedvábných koberců?

Orientální koberce se vyznačují svými vzory a především kvalitou, protože doposud nepodléhají sériové strojové výrobě. V čem se tedy liší klasický orientální koberec od hedvábného? Jak už napovídá název, hlavní výrobní materiál tvoří 100% hedvábí, díky čemuž je koberec nádherně lesklý a působí velmi luxusním dojmem. Díky své vysoce husté vazbě a preciznosti při výrobě jsou koberce navíc velmi pevné a nemusíte se bát běžného použití.

Jak o své koberce správně pečovat?

Vzhledem k tomu, že jsou hedvábné koberce často investiční záležitostí, je více než kde jinde důležitá údržba a péče. Kvůli jejich jemnosti je takřka zapovězeno použití jakýchkoliv agresivních chemických přípravku, které by mohli zničit barvy i samotnou strukturu. Vhodné je i pravidelné otáčení koberce, protože předejdete extrémnímu namáhání pouze jedné strany, což platí i o slunečním svitu, který by mohl zničit pestrost barev. Pokud tedy dojde k vážnému znečištění, je nejlepší kontaktovat odborníka, který vám poradí a dopomůže k zachování koberce pro dalších několik generací.

Neunáhlete se při koupi

Orientální ani hedvábný koberec není druh zboží, které bychom kupovali denně. Nezáleží zde jen na vzhledu, ale také výrobní technice, hustotě vazby a mnoha dalších faktorech. Je proto velmi důležité zvolit takového prodejce, který s výběrem poradí a vysvětlí vše od samotné výroby až po jeho údržbu. V České republice patří mezi neznámější výrobce společnost BUCHARA s.r.o., kde nemusíte vybírat pouze z katalogových kusů, ale můžete využít výroby na zakázku přesně podle vašich představ. Příjemně vás překvapí i možnost výměny koberce do 1 měsíce za vhodnější, vzhledem k vašemu interiéru či rozměrům.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidejte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*