Pánské džíny se nikdy neomrzí

Pánské džíny
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Není snad muže, který by ve svém šatníku neměl několikatery pánské džíny. Vybírat lze na trhu s pánskou módou z nespočetného množství střihů i barev. Pochopitelně nadčasovou klasikou je typická denimová modř a standardní střih. Neurazí nikoho a prakticky nikdy nevyjde z módy. V podstatě se jedná o absolutně univerzální kus oblečení. Ideální volba, když se nemůžetě rozhodnout co aktuálně na sebe. Nicméně variant je rozhodně mnohem více. Obzvláště mladí muži budou jistě volit z moderních džínů s tzv. roztrhaným efektem. A zde je zase množství různých možností střihů, jako například kapsáče nebo jogg-džíny, které často mají elastický pas se šňůrkou či elastické okraje nohavic.  Velmi moderní v současné době je prošívání na kolenou či jiných částech kalhot, například na lýtkách. V kombinaci s roztrhaným efektem působí velmi zajímavě a neokoukaně.

Pánské džíny ocení všechny generace

Pánské džíny ovšem nejsou určeny jen pro mládež. Během let se staly evergreenem, který doslova zdomácněl a stal se nepostradatelným kusem oděvu pro muže každého věku. Tomu odpovídá výběr střihu či barvy. Populární zejména u mladých mužů jsou džíny v harlem stylu, se sníženým rozkrokem, které mohou být velmi efektně doplněny knoflíkovým výrazným zapínáním, někdy i zešikmeným. Starší generace dávají při výběru barev často přednost klasické modré či tmavě modrým variantám. Nicméně pánské džíny vypadají skvěle i ve světle modré či seprané modré. Zcela univerzálním kouskem jsou pak džíny v černé barvě, které se skvěle hodí i pro společenštější příležitosti.

Pánské džíny nikdy nezklamou

Ač to toak zní, není to jenom nepodložené prázdné heslo, ale reálný fakt, protože pánské džíny se hodí pro jakoukoliv příležitost. Je možné je obléknout pro vycházku do přírody nebo na sportovní zápas. Jde o běžný oděv na každodenní nošení do práce, ale v kombinaci s elegantní košilí či sakem jsou vhodnou volbou i pro běžné společenské setkání. Kombinujte je s tričkem, mikinou, svetrem, bundou, kabátem, co vás napadne….variant je bezpočet. Výsledkem bude vždy perfektní outfit. Koho by před sto či stopadesáti lety napadlo, že pánské džíny se stanou takovýmto evergreenem. Důležité jsou také doplňky, jako například kvalitní kožený pasek, které pozdvihnou pánské džíny na docela jinou úroveň. Jen na vašem výběru záleží, zda budete působit nenápadně a šedivě nebo zazáříte a ohromíte svým vkusem.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidejte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*