Plastové karty, které musíte mít

Plastové karty
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Plastové karty se stávají součástí našeho každodenního života. V obchodě s potravinami, oblečením či v drogerii se nás vždy prodavačka s milým úsměvem zeptá, zda vlastníme jejich členskou kartu. Zejména ženy, tyto karty velmi rády vlastní a mají pro ně i svá určená místa v peněžence či kabelce. Reklamní plastové karty mohou mít celou řadu podob. Může na nich být okouzlující obrázek psa, který vám poskytne slevy na chovatelské potřeby či luxusní obrázek drahého šperku, který bude na metalické kartě naprosto vyčnívat z řady a stane se klenotem vaší peněženky. Některé karty jsou tak důvtipně vytvořené, že si zákazníci mnohdy myslí, že drží v ruce zlatou kreditní kartu, která je vstupem do světa bohatých mecenášů. Opak je ovšem pravdou. I ta nejvíce luxusní plastová karta, prochází stejně tak jako její obyčejnější kolegyně ze strojů, které určují budoucnost v oblasti grafiky a designu.

Inteligentní plastové karty

Společnost 4card vyrábí i velmi inteligentní, neboli takzvané hybridní plastové karty, které dokážou na svých bedrech nést spoustu důležitých informací o svých majitelích. Tyto karty jsou doplněny čipem či magnetickým proužkem, který za každých okolností sbírá důležité informace. Tyto karty jsou velmi odolné a pyšní se i velmi dlouhou životností. Nemusíte se bát ani toho, když se stane malá nehoda a na plastovou kartu se vám vylije šálek horkého čaje či kávy. Ani v tomto případě kartu jistě nemusíte házet do koše. Naše kvalitní technologie, které při výrobě plastových karet používáme, nám umožňují vyrábět kvalitní pevné, trvalé barevné karty, které dělají radost nejen podnikatelům, ale i samotným majitelům. Tyto karty si zachovávají svůj potisk, který je v každém případě na 100% stejný jako požadovaná šablona. Navíc od společnosti 4card vždy získáte zdarma ukázku plastové karty s vaším vzorem, abyste měli ještě o něco lehčí představu o výsledku celé práce.

Kvalita a rychlost je na prvním místě

Plastové karty vyrábíme zhruba kolem tří až pěti dnů. Jelikož jsme přímým výrobcem karet a denně nám projde produkcí zhruba 1000 karet, dokážeme v rekordním čase doslova zázraky. Pro své zákazníky, kteří si výrobu plastových karet objednají například pro svůj velkoobchod a objednávka bude čítat více jak 4 000 ks karet, rádi vám je dopravíme i zabalíme zcela zdarma.

Obrazový zdroj: 4card.cz

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidejte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*