Bojíte se rádi? Prožijte svou noční můru!

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Staré hotely už odjakživa budí trochu strach. Rozvrzané podlahy, červené těžké koberce a plíživá atmosféra prázdných chodeb, kde za každým rohem může číhat duch zesnulého hosta. Pro někoho se jedná o děsivou představu, ale je spousta milovníků hororů, pro které je noc v opuštěném penzionu výborným zážitkem.

Jen málo kdo z nás by neznal Osvícení – filmovou klasiku z pera mistra hororu Stephen Kinga. Svou zásluhu má nejenom kvalitní knižní předloha, ale i skvělé herecké obsazení. Pro pravé skalní fanoušky dokonce vznikla virtuální realita, ve které se stanete správcem tohoto opuštěného hotelu. Jestli jste o možnosti speciálních brýlí a nových virtuálních realitách ještě neslyšeli, je nejvyšší čas si tuto technologii nastudovat.

Pro ty, kteří už ví o co jde přináší tvůrci jedinečnou možnost prožít děsivý den v opuštěném hotelu Overlook. Na počátku příběhu se probudíte opuštěni vysoko v horách, odříznutí metrovými závějemi sněhu a nezbývá vám nic jiného než začít bloudit opuštěnými chodbami starého hotelu. Jestli v něm však budete sami nebo začnete propadat prapodivným halucinacím, to už necháme jako překvapení.

Zdroj: www.shortlist.com

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidejte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*