Nejvyšší čas pro výběr dovolené

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Únor se pomalu přehoupl v březen a nastává ta pravá chvíle pro výběr letní dovolené. Přestože řada z nás využívá oblíbených last-minute zájezdů, i tak není na škodu mít předběžně pár tipů, kam se letos vydat. Vzhledem k problematické situaci, která v současné době provází řadu přímořských destinací, roste zájem o klasicky navštěvované oblasti, jakými jsou například řecké ostrovy, Španělsko nebo Chorvatsko. V dnešním článku se blíže zaměříme na Chorvatsko, které poskytuje krásnou dovolenou pro celou rodinu za velmi dobrou cenu.

Příjemný odpočinek i vítaný adrenalin

Pokud jste byli v Chorvatsku několikrát a myslíte si, že už vás nemůže ničím překvapit, jste na omylu. Nejenom pevnina poskytuje řadu kulturního i sportovního vyžití včetně teplého a křišťálově čirého moře. Řeč je o chorvatském poloostrovu Istrie, který je velmi živou oblastí s mnoha turistickými letovisky, kde najdou zalíbení jednotlivci i rodiny s dětmi. Malé vesničky, které můžete v rámci výletů navštívit, na vás dýchnou trochou historie a na své si přijdou i milovníci šnorchlování a potápění se až do hlubin moře. Pokud vyhledáváte naopak vzrušení a netradiční místa vhodná k výletu – i to vám tato krásná země nabídne. Istrie je totiž pověstná svými krápníkovými jeskyněmi, kam si můžete s dětmi udělat velmi pěkný výšlap.

Na dovolenou s cestovní kanceláří i po vlastní ose

Pokud jste trošku dobrodružnější povahy a nechcete se vázat na nabídku cestovních kanceláří, můžete krásy Istrie objevovat sami. Stačí si zajistit vlastní dopravu a vybrat si z mnoha nabídek ubytování například na stránce http://www.istria-apartments.co.uk/cs/, kde naleznete jak přehled dostupných apartmánů, tak i jejich popis a cenovou dostupnost. Bydlet navíc nemusíte pouze v apartmánech. Především větší rodiny jistě ocení možnosti chat nebo menších vilek, kde získáte větší soukromí.

Zapomeňte na pochmurné počasí, které zrovna vládne za oknem, projděte si dostupné nabídky pro letošní rok a buďte na příchod léta připraveni.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidejte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*