Čerstvým bylinkám se nic nevyrovná

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Řídíte se ověřeným pravidlem, že láska prochází žaludkem? Každá správná hospodyňka by měla být v kuchyni jako doma. Ať už vaříte z ověřených receptů vaší babičky nebo dáváte přednost moderním kuchařkám s řadou netypických jídel, vždy byste měli myslet na jednu věc – čerstvé suroviny znamenají půlku úspěchu.

V dnešní době seženeme v podstatě jakékoliv sušené koření. Hřebíček, bobkové listy, sušenou bazalku i drcenou petrželku. Otázkou však je, jestli tato sušená verze plnohodnotně nahradí čerstvou vůni a chuť. Jenže co dělat, když bydlíte v bytě a nemáte k dispozici zahrádku, na které byste mohli pěstovat?

herbs-1309575_640

První možností je nasazení semínek, které seženete v jakémkoliv supermarketu nebo zahradnických potřebách. K zasazení můžete využít kovových květináčků, které jsou letošním hitem kuchyní a seženete je prakticky kdekoliv.
basil-791781_640

Další možností je využít starých a nepotřebných doplňků, které máte běžně ve své domácnosti. Příkladem je využití hrnečků nebo menších misek, které naplníte hlínou a můžete začít sadit. Pokud máte tu možnost je vhodné vyvrtat do dna hrnků dírku, kterou bude hlína dýchat a nebude docházet k jejímu zahnívání při případném přelití.

conter-931832_640

Pokud máte doma kutila, můžete si vytvořit speciální „šuplík“, do kterého vložíte květináč s nasazenými bylinkami, aniž by vám to narušilo design celé kuchyně.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidejte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*