Nevíte co na sebe? Přivítejte květen v květinovém

kabelky
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

„Co si jenom dneska vzít na sebe?“ to je odvěká otázka každé ženy. Po dlouhé zimě, kdy musel být každý zahalený do dlouhých teplých kabátů a zimních kalhot je jaro příjemným osvěžením v šatníku. Najednou je příležitost kombinovat různé barvy, vytáhnout pestrobarevné letní šaty a zimní sněhule vyměnit za pěkné sandálky, baleríny nebo lodičky. Co tento měsíc letí nejvíce? Jak už z názvu měsíce vyplývá – jsou to květiny.

Oblečení pro ženy, v kterém nejlépe přivítáte jaro

Květinky jsou nestárnoucím motivem, který se na dámské oblečení stále vrací. Jsou totiž odrazem ženskosti a jemnosti, kterou má v sobě každá z nás. Když se navíc rozhlédnete po rozkvetlých záhonech tulipánů, fialek a šeříků nemáte chuť se k nim přidat? Co oceníte nejvíce je i univerzálnost. Jdete do společnosti nebo do divadla a potřebujete vypadat více formálně? Potřebujete rychle outfit do práce, ale už nevíte co ze skříně vytáhnout? Zkuste kombinovat! Stačí černý svetřík nebo sako a můžete své nové přírůstky zkombinovat v podstatě s čímkoliv.

full_img_672963 full_img_687376 full_img_683329

Nebojte se barev a různých barevných variací

Jestli patříte mezi ty, které vyhledávají spíše konzervativnější a společenský styl oblékání, ani tak se nemusíte květinovým vzorům vyhýbat. Existuje celá řada kombinací, které vůbec nemusí působit extravagantně. K jednobarevným šatům nebo overalu můžete například zvolit jeden výrazný prvek jako květovanou kabelkou nebo balerínky. Možná budete sama překvapená, jak se tím váš jarní outfit oživí. Výrazným a naprosto nepostradatelným doplňkem jsou právě zmíněné dámské kabelky. Samotná velikost je otázkou. Pro společenské akce jsou vhodné rozhodně menší rozměry. Ale pro běžné městské pochůzky jednoznačně vítězí prostor. A co se barvy týče? Ať zvolíte černou, jednobarevnou nebo pestrobarevnou s letním nádechem, nemůžete udělat chybu.
full_img_670909full_img_663213full_img_639260

Obrazový zdroj: http://answear.cz

 

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidejte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*