Co je závodní stravování a kdy se pro něj rozhodnout?

firemní stravování
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Ať už jste zaměstnanec nebo zaměstnavatel, snadno si spočítáte, kolik hodin týdně strávíte na pracovišti. Do této doby spadá i polední pauza, která je běžně určena pro oběd. Pokud máte to štěstí, je součástí vaší firmy jídelna, kde si můžete teplé jídlo dopřát. V opačném případě je řada zaměstnanců nucena navštěvovat kantýny a restaurace, které často nejsou dostupné jak cenově tak i svou vzdáleností. Pro řadu firem je však vlastní kuchyně příliš nákladná nebo není v technických či prostorových možnostech budovy ji zřídit. V této situaci je nejjednodušším řešením závodní neboli firemní stravování.

Závodní stravování spočívá v tom, že vám externí firma připraví hotová jídla, minutky nebo chlazené pokrmy, které podle objednávky doručí až do vaší jídelny. Vybrat si zpravidla můžete ze dvou až pěti jídel, které poskytují dostatečnou rozmanitost nabízeného jídelníčku. Pokud nejste zaměstnanec, ale nacházíte se v pozici manažera, který o této možnosti teprve přemýšlí, pak je důležité se zaměřit na hlavní přínosy. Největší výhoda spočívá ve výrazné úspoře nákladů a času. Jako firma se vyhnete složitým přestavbám na vybudování vlastní kuchyně a zároveň nemusíte řešit mzdy kuchařů a zaměstnanců pro výdej obědů. Důležitá je i záruka kvality, kterou externí společnosti zaručují – dodržování všech hygienických standardů, včetně snahy o nutričně vyváženou nabídku pokrmů. V neposlední řadě je spolupráce s prověřenou cateringovou společností velkou výhodou při pořádání firemních večírků, meetingů a jiných akcí, na kterých je kvalitní a včasně dodané občerstvení nezbytností.

Pokud vás zajímá konkrétní nabídka pro firemní stravování Praha, potom je dobrým příkladem společnost ARTER, která se cateringovým servisem zabývá přes dvacet let a dokáže zajistit stravování na akcích i mezinárodního charakteru. Na výběr máte širokou nabídku nejen hotových jídel, ale i polévek, ovocných talířů a točených džusů.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidejte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*