Pokemon Go – novinka, která hýbe světem dorazila do ČR

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Nejspíš bychom jen těžko hledali někoho, kdo se nedoslechl o mánii posledního měsíce – mobilní aplikaci Pokemon Go, která se mezi uživateli šíří jako lavina. Možná, že si pamatujete staré hrací kartičky, na kterých byli jednotliví pokémoni vyobrazeni. Herním vývojářům ze společnosti Niantic se však podařilo přenést tato stvoření do reálného světa.

Základem je volba hrdiny, se kterým budete procházet celou hrou. Následně se vám začnou objevovat pokémoni, které budete muset v mžiku chytit do připraveného pokéballu jinak přenecháte šanci dalšímu hráči. Co dělá hru tak výjimečnou není ani tematika pokémonů jako zajímavá forma interakce se skutečným okolím. Herní mapa totiž vychází z vaší skutečné GPS lokace a na mapě tak naleznete totožné objekty, které se nachází kolem vás.

Dnešním dnem tato hra definitivně dorazila i do České republiky a vy si ji můžete jednoduše stáhnout na Google Play nebo na AppStor. Rozšířením dostupnosti pro další země však vyvstává vážný problém se stabilitou serveru a ve hře se tak můžete setkat s řadou výpadků.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidejte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*