Fotoobraz – ten nejlepší dárek pro blízké

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Když tak chodíte Louvrem, trochu závidíte? Originály světových umělců jsou pro většinu smrtelníků poněkud nedostupným artiklem, ale smířit se se čtyřmi holými stěnami opravdu není třeba. Proč si nezkrášlit obývací pokoj obrazem vlastním? Máte v malířském umu poněkud rezervy a nechce se vám úplně vystavit se všetečným dotazům na téma: „Jé, co to je?” To jste se zkrátka snažili o umělecké ztvárnění vaší kočky…

Situace má řešení v podobě fotoobrazu od www.fobraz.cz. Jednoduše vám z vaší vlastní fotografie vyrobíme obraz. Jste nadšenec, který se toulá přírodou, oči sklopené a věčně nevnímá svět kolem sebe, protože tohoto broučka ve své fotosbírce ještě nemá? Nebo máte doma fotografie od profesionálů z výjimečných událostí, jako je svatba nebo maturitní ples vaší „malé” holčičky, která najednou nějak moc rychle vyrostla a už se vznáší parketem na vysokých podpatcích? Všechny tyto momenty můžete zvěčnit v podobě fotoobrazu.

Není v tom žádná magie, pouze šikovné ruce. Ve Fobraz vám nabízíme klasický tisk fotoobrazů na plátno za pomoci moderních technologií, samozřejmostí je kvalita v podobě uchycení plátna na zadní stranu rámu. Ten vám dodáme rovněž. Obraz bez rámu, to je skoro Laurel bez Hardyho, co myslíte? Umíme také vytvořit koláž v případě, že se prostě nedokážete rozhodnout pouze pro jedinou fotografii. A pokud milujete umění a rozhodli jste se mu sami dělat čest s fotooaparátem v ruce, nabízíme vám i možnost nechat si svoje dílka vytisknout ve stylu pop art. Dodáme vám také k vaší objednávce zdarma grafický náhled.

Kouzlit nedokážeme jenom skoro, výrobu fotoobrazu naše společnost Fobraz umí zvládnout už za dvacet čtyři hodin. Fotoobraz je ideálním a navíc rychlým dárkem. Také řešíte všechna výročí přes veškerou snahu na poslední chvíli? Můžete si ho vyzvednout osobně, případně vám ho pohodlně doručíme na dobírku až domů. Cena závisí na jeho rozměru, přičemž potřebné informace získáte na našem webu. V případě, že si přejete jinou velikost fotoobrazu, řekněte nám to také online. Zařídíme se podle vašeho požadavku. Máte-li zájem s námi hovořit přímo, nechte nám na sebe telefonní číslo. Zavoláme vám zpět.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidejte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*